# זמןאמא לירון גור שטייגמן

קורס מאמנות בשיטת #זמןאמא

אם את מחפשת מקצוע חדש שישנה את חייך ויעשיר את ארגז הכלים שלך- הגעת למקום הנכון:

את פוגשת כל כך הרבה נשים ואמהות ביום יום: בגן, בבית הספר, בגינה, בקליניקה שלך, בחנות שלך או בכל מקום אחר והן עמוסות, עייפות ומותשות. הן מלאות ברגשות אשם ובעיקר בא להן לצלול לשינה עמוקה ושמישהו ייקח פיקוד על כל ענייני הבית והילדים עבורן.
בא לך לתת להן מהלב, להסביר להן שאפשר לחיות אחרת. בא לך לצעוק להן בקול רם שאפשר לנהל את האנרגיה בצורה אחרת, שהן יכולות גם לשמור על עצמן וגם להיות אמהות, שהן יכולות גם להנות בתוך העומס ושהן ואפילו יכולות ללמוד לשים את עצמן במקום הראשון ולהנות מהדרך!
תארי לך שאת באמת יכולה להיות העוגן המקצועי עבור אמהות במשבר הזה!
בואי לרכוש מקצוע חדש וייחודי ולהעשיר את ארגז הכלים שלך-
בואי ללמוד בקורס מאמנות בשיטת #זמןאמא.

"להיות מאמנת בשיטת #זמןאמא- להצליח לגעת בנשים ואמהות במקומות הכי רגישים וקשים,
 להצליח לשנות את עולמן, להיות שם עבורן, לשפר את חייהן ואת חיי, זו הזכות הגדולה ביותר שיש" כך כתבה תלמידה באחד מקורסי מאמנות #זמןאמא.

קורס מאמנות #זמןאמא הינו ייחודי, מקורי ומדוייק. הוא מקנה לך תעודת מקצוע שתאפשר לך לשנות את חייך ואת חיי משפחתך ותתן לך ארגז כלים חדש ומשמעותי לאמן כל מי שתפגשי בדרכך.

בשיטת #זמןאמא יש מבנה אחיד וכלים פרקטיים וישימים לתהליך האימון שמקל על המאמנת.
יחד עם זאת לכל מתאמנת נתפר ומותאם התהליך האימוני למידותיה וצרכיה כך שאין תהליך אחד דומה לאחר.

בקורס מאמנות #זמןאמא תלמדי:
1. תלמדי את יסודות ועקרונות האימון האישי- מהו אימון אישי? מהם העקרונות המנחים בתהליך אימון אישי ולמה הם חשובים? מהם הכלים הבסיסיים בתהליך אימון אישי ומה ההבדל בין האימון האישי לשאר מקצועות הטיפול? בנוסף, תלמדי מה ההבדל בין אימון אישי כללי לאימון אישי בשיטת #זמןאמא ולמה אימון לאמהות שונה במהותו מכל אימון אחר. 
2. תלמדי את יסודות ועקרונות שיטת #זמןאמא- #זמןאמא היא שיטה ייחודית ומקורית שפותחה במיוחד לצורך אימון נשים ואמהות. בשיטת #זמןאמא ישנם כלים אימוניים כלליים וכן כלים אימוניים ייחודיים. השפה ב#זמןאמא שונה, שלבי האימון שונים ומדויקים לקהל היעד ואינם נלמדים היום באף מקום אחר. בקורס תלמדי את עולמות התוכן של האמהות לעומק. עולמות אלו נוגעים בתחומים של ניהול עצמי וניהול אנרגיה, ניהול זמן, רגשות אשמה, נוכחות אמהית, דחיינות, מסוגלות, שליטה, וודאות, שינוי קריירה ועוד. 
3. תלמדי על אמהות מיוחדת- חייהן של אמהות לילד עם צרכים מיוחדים משתנים לבלי היכר כאשר ילדם מאובחן או כאשר מורגשת שונות שצריך לתת לה מענה בגידול הילד.
בקורס תלמדי כיצד לנהל אימון אישי לאמא שעולמה חרב עליה, כיצד תלמדי אותה לדאוג לעצמה כשהיא כרגע במלחמת הישרדות, כיצד תעזרי לה לבחור בחיים ולנהל את עצמה, את משפחתה, את המחלה ועדיין לשים אותה במקום הראשון ולהנות מהדרך.

4. תלמדי שיווק, מכירות והיום שאחרי- כדי להצליח כבעלת עסק לא מספיק להיות תלמידה מצטיינת בקורס מאמנות #זמןאמא. את צריכה ללמוד לשווק ולמכור את השיטה ואת עצמך. במהלך הלימודים תלמדי: לנהל שיחה ראשונה עם לקוחה פוטנציאלית, לבנות את המפגש הראשון עם לקוחה בצורה אישית, נכונה ומדוייקת, תלמדי איך לשווק ואיפה ואיך תוכלי להצליח כבעלת עסק.

מטרת הקורס:
להכשיר אותך ללמד נשים ואמהות לשים את עצמן במקום הראשון ולהנות מהדרך. בקורס תרכשי מיומנויות מקיפות, כיצד ללמד נשים ניהול עצמי- כיצד הן יכולות לייצר שינויים בחייהן, בקרב הקרובים להם ולחיות חיים של הגשמה, רוגע והנאה מהדרך עם כל האתגרים שמזמנים להן החיים. בנוסף, תלמדי כיצד להעביר הלאה לנשים ואמהות את הבשורה הכל כך חשובה ומשנת חיים הזו.

למה ללמוד בקורס מאמנות #זמןאמא:
1. את תלמדי מקצוע חדש- בעולם תעסוקתי משתנה ולא יציב את יכולה לייצר לעצמך בהירות. לא משנה אם יהיה מיתון או לא, לא משנה אם החברה בה עבדת במצב טוב או לא- את תמיד יכולה להוציא את תעודת המאמנת שלך ולייצר הכנסה.
2. את תעשירי את ארגז הכלים שלך- את כבר פוגשת נשים ואמהות, את כבר מייעצת ומלווה אותן אבל חסרים לך כלים לשינוי. בקורס מאמנות #זמןאמא את תלמדי כלים משני חיים וחשיבה, פשוטים לתפעול ויישום באמצעותם תוכלי לעזור לנשים אלו לייצר שינוי בחייהן.
3. את תלמדי להיות טובה יותר עבור עצמך- בקורס תלמדי לנהל את עצמך ואת הזמנים שלך בצורה שונה ממה שהכרת עד היום ולנהל את האנרגיה שלך אחרת. את תצליחי להכניס ללו"ז שלך פעילויות שאת אוהבת וחולמת והיום נראות לך כמו חלום רחוק לדוגמא: ספורט, בילוי עם חברות, בישול, ארגון ועוד. כשתצליחי להנות מהדרך את תהיי טובה יותר לעצמך ולסביבה וכן תרגישי ותהיי אמא טובה יותר.
4. את תהיי דוגמא אישית לילדים שלך- כשאת לומדת, משקיעה זמן, אנרגיה וכסף כדי להגשים את החלומות שלך, לומדת לדאוג לעצמך ממקום אמיתי של הקשבה פנימית- את לא צריכה להגיד לילדים לדאוג לעצמם. הם רואים אותך ולומדים דרך מודלינג איך לדאוג לעצמם באהבה וחמלה.
5. את תגשימי לעצמך חלום ותלמדי אימון אישי- הרבה אנשים כבר הבינו שבשביל לבצע שינוי צריך גם וגם- גם שינוי מנטלי וגם שינוי בעשייה. האימון האישי מכיל את שני הצדדים- המנטלי פסיכולוגי והביצוע. האימון האישי בשיטת #זמןאמא משלב מספר גישות במטרה לייצר עולם תוכן מותאם לאמהות, ברגע שתלמדי את האימון האישי יהיה לך מקל קסמים באמצעותו תוכלי לעזור לקרובים שלך וללקוחות שלך לייצר שינוי משמעותי שיישאר לאורך זמן.

 

דרישות:

נוכחות בקורס-
קורס מאמנות #זמןאמא יחל בתאריך 13.11.23 ויתקיים בימי שני בשעות 9:00-13:00. הקורס כולל 72 שעות שהן 96 שעות אקדמאיות ויסתיים בתאריך 18.3.23. הקורס יתקיים בזום.
הנך נדרשת להיות נוכחת בכל מהלך הקורס. כל התכנים יוקלטו ויהיו זמינים עבורך בתיקיית הדרייב המשותפת עד כחודש לאחר סיום הקורס. התכנים כוללים הקלטות, מצגות, דפי עבודה, הדרכות ועוד. *ניתן להוריד את התכנים לתיקייה אישית ולשמור אותם עבורך.
בנוסף, תתקיים קבוצת ווטס אפ סגורה לקורס המאמנות הנוכחי בלבד לצורך תיאומים והודעות.
בסיום הקורס תקבלי תעודה בגין סיום שעות לימוד, זוהי אינה תעודת מאמנת. 

אימון אישי-
כשתירשמי לקורס מאמנות בשיטת #זמןאמא תידרשי בעצמך לעבור תהליך אימוני ב #זמןאמא. מטרת האימון האישי הינה בראש ובראשונה ללמוד כיצד לשים אותך במקום הראשון ולהנות מהדרך. בנוסף, להכיר את השיטה לעומק, ללמוד את הכלים, ליישם אותם בחייך האישיים ולהבין את ההרגשה והתחושה של לשבת בכסא המתאמנת. האימון האישי לצורך מטרת הקורס יהיה כ-10 מפגשים של שעה כל אחד במחיר מוזל. אם תרצי להמשיך בתהליך האימוני בתום ה-10 מפגשים תוכלי והטבת המחיר תישמר לך עד לסיום התהליך.
אם עברת בעבר תהליך אימון אישי ב #זמןאמא אין צורך לעבור אותו שוב.

פרקטיקום-
בסיום הקורס תוכלי להחליט האם את רוצה להפוך את האימון האישי בשיטת #זמןאמא למקצוע ולעסוק בו בפועל. אם תרצי לעסוק באימון האישי בפועל תצטרכי לבצע פרקטיקום. הפרקטיקום הינו תהליך הפרקטיקה בו את תאמני מתאמנות בנושאים שונים באמהות שלהן.
הפרקטיקום כולל תהליך אימון של כ- 5 מתאמנות. על כל אחת לעבור כ-10 שעות אימוניות- סה"כ 50 שעות אימון. בתהליך הפרקטיקום את תקבלי ליווי צמוד עבור כל שעת אימון!

עבודת גמר-
בתום ביצוע הפרקטיקום תידרשי להגיש עבודת גמר. העבודה תכלול את סיכום שעות הפרקטיקום וכן את סיכום התהליך האישי שעברת במהלך ביצוע האימונים בפרקטיקום. את כל דרישות העבודה תקבלי במפגש האחרון בקורס מאמנות #זמןאמא. 
עבודת גמר בציון "עוברת" תזכה אותך בתעודת מאמנת אישית בשיטת #זמןאמא.

הצטרפות לצוות #זמןאמא- 
בעת קבלת תעודת מאמנת אישית בשיטת #זמןאמא תקבלי את הזכות להצטרף לצוות המאמנות של #זמןאמא. הזכות מותנית בחיבור אישי ורצון משותף שלך ושל צוות המורים ב #זמןאמא. 

איך זה עובד בתכלס?

ליווי צמוד:
במהלך משך הקורס והפרקטיקום תקבלי מענה מקצועי ואישי לשאלותייך על ידי צוות #זמןאמא, תקבלי משוב על ביצועייך ותלמדי להשתפר ולהשלים פערי ידע תוך כדי תנועה.

תכנים זמינים:
כל התכנים יהיו זמינים עבורך למשך הקורס ולהורדה, בתיקייה ייעודית בדרייב. מצגות, הקלטות, דפי עבודה וכל מה שתצטרכי כדי להיות מאמנת טובה ומקצועית.

תרגול:
במפגשים בקורס נבצע סימולציות רבות על מנת שתגיעי מוכנה ובטוחה לאימונים האישיים שלך כמאמנת. את תקבלי משוב מידיי על היכולות שלך מה שישפר אותן משמעותית ומיידית.

סודיות:
במהלך הקורס נתאמן רבות בנושאים אישיים. על מנת שתוכלי לייצר שינוי אמיתי, יש צורך בפתיחות וחיבור. אנחנו ב #זמןאמא מתחייבות לשמירה על סודיות ודיסקרטיות.

המחזור ה6 נפתח בתאריך: 13.11.23

בואי לאמן איתנו

1. תדעי לשים את עצמך במקום הראשון.

2. תדעי להיות טובה יותר לעצמך וכתוצאה מכך גם לסביבה שלך.

3. תדברי את שפת #זמןאמא בה יש #זמןלכלדבר.

4. תביני שאין כזה דבר ניהול זמן, אנחנו מלמדות ניהול עצמי.

5. תקבלי סל כלים שמתאים לכל תחום בחייך.

6. תדעי להעביר את תורת #זמןאמא הלאה- ללמד את המשפחה שלך וללמד נשים ואימהות נוספות לדאוג גם לעצמן.

לכל אישה שרוצה להרחיב את סל הכלים שלה, ללמוד לשים את עצמה במקום הראשון ולהעביר את בשורת #זמןאמא לאמהות נוספות.

הקורס מתאים לכל אישה שרוצה לתת לעצמה מתנה לחיים וללמוד שפה חדשה בה היא במקום הראשון עבור כולם.

הקורס מתאים גם לנשים ואמהות שעובדות בתחומי אימון, טיפול, התפתחות, או כל תחום הנוגע באמהות בצורה זו או אחרת.
אם את עובדת עם אמהות ומבינה את הצורך שלהן לדאוג לעצמן, אבל מרגישה שאת לא מצליחה לעשות את זה מספיק מדויק- בואי, אנחנו רוצות אותך בצוות #זמןאמא.

לבדיקת התאמה לקורס לחצי על שאלון ההתאמה

צרי איתי קשר

שוטטת בעמוד והרגשת ששיטת #זמןאמא מדברת אליך? מרגישה שהיית רוצה לרכוש מקצוע חדש 
וגם לעזור לאימהות אחרות?
מלאי את הפרטים בטופס ואשלח לך שאלון התאמה לקורס מאמנות #זמןאמא למילוי!

תלמידות בקורס #זמןאמא מספרות:

שיר פלג מספרת על קורס מאמנות #זמןאמא:

"כשנרשמתי לקורס מאמנות בשיטת #זמןאמא, כחלק מדרישות הקורס, עברתי אימון אישי  בעצמי. שנת 2020 לא הייתה להיט, אבל קרו לי שם 2 דברים מדהימים: 1. הפכתי אמא לארבעה! 2. עברתי תהליך מטורף, מעצים ומשנה חיים.
איזה כיף לי שבחרתי ללמוד את הפלא הזה ושממש בקרוב אוכל ללמד נשים נוספות איך לדאוג לעצמן.
⭐⭐⭐
הגעתי לתהליך קצת לאחר לידת התאומים שלי, הייתי עייפה, מותשת פיזית ונפשית. הרגשתי שקופה על סף הבלתי נראית אבל הייתי אלופה בלשדר לעולם שהכל קטן עליי ושאני מג'נגלת את החיים בקלילות. הגעתי לאימון בשביל ללמוד להיות מאמנת טובה ואכן למדתי, אך בעיקר למדתי על עצמי.
למדתי שאני חזקה יותר ממה שחשבתי, למדתי שזה מותר ואף הכרחי לחשוב על עצמי, למדתי שאני לא פחות חשובה מהילדים ומבן הזוג. למדתי להעריך את עצמי, לקבל את עצמי, לעצור, לנשום, להיות סלחנית כלפי עצמי, לקבל החלטות, לשחרר רגשות אשם, לשחרר את הצורך לשלוט בעולם, למדתי שהאדם היחיד עליו יש לי שליטה- זו אני! אני, הפרפקציוניסטית, שהכל אצלה חייב להיות מושלם, קיבלתי את האומץ להיות בלתי מושלמת.. לא מושלמת אבל שלמה!

ליזה עמיחי מספרת על קורס מאמנות #זמןאמא:

"לפני כמה שנים עברתי משבר מאוד קשה. לא רק אני. כל המשפחה שלי.
גיליתי את #זמןאמא בתקופת המשבר אבל רק צפיתי ושאבתי כוחות והשראה מנשים אחרות שעברו אתהדרך. ככל שעבר הזמן מצבי השתפר והפכתי להיות פעילה יותר בקבוצה.

לפני כמה חודשים הרגשתי שאני רוצה להכיר את השיטה לעומק וגם להעביר את הבשורה הלאה על מנת לעזור לאמהות אחרות לצמוח כמו שאני צמחתי. התחלתי להתאמן בשיטת #זמןאמא וללמוד בקורס מאמנות. וללמוד. וללמוד. רכשתי כל כך הרבה ידע וכלים שאני יכולה ורוצה להעביר לאחרות אבל קודם כל לעצמי.
למדתי שאפשר לנהל את הזמן שלי יותר נכון, לדאוג לעצמי, להכיר את עצמי, להיות קשובה לאחרים תוך כדי הקשבה עצמית ועוד ועוד…

אין לי מילים להודות ללירון גור שטייגמן ולנועה ברומשטיין על התהליך שעברתי בזכותן. אין לי מילים להודות לעצמי שבחרתי ללמוד. עכשיו אני יותר טובה עבור עצמי וגם מוכנה להעביר את זה הלאה".

מי אני?

לירון גור שטייגמן, 
מייסדת ומפתחת שיטת #זמןאמא, מאמנת אישית ועסקית משנת 2009,
מובילה צוות מאמנות, מכשירה מאמנות, מלווה נשים, אמהות ובעלות עסקים ומנטורית לעשרות אמהות ברחבי הארץ והעולם.
מייסדת ומנהלת 2 קהילות פעילות ובועטות בפייסבוק:
קהילת #זמןאמא- מונה מעל 12,000 נשים ואמהות
קהילת הורים מיוחדים לילדים מיוחדים- אפילפסיה- מונה מעל 3000 משפחות.
אמא לרומי, עומר ושי-לי ונשואה לניר.
מאמינה שהחיים מספקים לנו נסיבות ואנחנו יכולות לבחור לגדול ולצמוח מהן עם הליווי המתאים והמדוייק לנו.

צרי איתי קשר

שוטטת בעמוד והרגשת ששיטת #זמןאמא מדברת אליך? מרגישה שהיית רוצה לרכוש מקצוע חדש 
וגם לעזור לאימהות אחרות?
מלאי את הפרטים בטופס ואשלח לך שאלון התאמה לקורס מאמנות #זמןאמא למילוי!

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן